Ispis

ZAGREB, 15. kolovoza 2016. (Hina) - Jedanaestog natjecateljskog dana na XXXI Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru u utorak 16. kolovoza održat će se natjecanja u 21 sportu, a u njih 12, atletici, biciklizmu, boksu, dizanju utega, gimnastici, hrvanju, jedrenju, kajaku/kanuu na mirnim vodama, plivanju, sinkroniziranom plivanju, skokovima u vodu i stolnom tenisu, dijelit će se medalje.


ATLETIKA
muški, kvalifikacije 1500m (15.30 sati), 200m (16.50 sati); polufinala 110m prepone (1.40 sati), 400m prepone (2.35 sati); finala troskok (14.50 sati), skok u vis (1.30 sati), 110m prepone (3.45 sati)
žene, kvalifikacije 5000m (14.30 sati), skok s motkom (14.45 sati), 100m prepone (16.05 sati), bacanje koplja (1.35 sati), skok u dalj (2.05 sati); polufinala 400m prepone (2.10 sati), 200m (3.00 sati); finala bacanje diska (16.20 sati), 1500m (3.30 sati)


BADMINTON
muški, parovi polufinale od 13.30 sati
žene, pojedinačno četvrtfinale od 22.30 sati, parovi polufinale od 13.30 sati
mješoviti parovi za 3. mjesto - 3.00 sata


BICIKLIZAM
muški, keirin, kvalifikacije i finale - od 15.00 do 23.30 sati
žene, sprint pojedinačno, četvrtfinale, polufinale i finale, omnium finale - od 15.00 do 23.00 sati


BOKS
muški, finale kategorije do 60kg u 0.30 sati, polufinale kategorija do 81kg, četvrtfinale kategorija do 56kg, do 64kg i preko 91kg - od 16.30 do 0.30 sati
žene, četvrtfinale kategorije do 51kg - od 16.00 22.30 sati


DIZANJE UTEGA
muški, preko 105kg - od 0.00 sati


GIMNASTIKA
muški, finale, ruče (19 sati) i preča (20.34 sati)
žene, finale, tlo (19.47 sati)


HOKEJ NA TRAVI
muški, polufinale, Belgija - Nizozemska (17 sati) i Argentina - Njemačka (22 sata)


HRVANJE
muški, grčko-rimski stil, do 66kg i do 98kg - od 15.00 do 0.00 sati


JEDRENJE
muški, finn plov za odličja u 18.05 sati; 49er tri plova - 18.05 sati
žene, 49er tri plova - 18.05 sati
mješovito, nacra 17, plov za odličja u 19.05 sati


KAJAK/KANU MIRNE VODE
muški, finala C-1 1000m i K-1 1000m - od 14.00 sati
žene, finala K-2 500m i K-1 200m - od 14.00 sati


KONJIČKI SPORT
preskakanje prepona ekipno, kvalifikacije - od 15.00 do 18.30 sati


KOŠARKA
žene, četvrtfinale, Australija - Srbija (16 sati), Španjolska - Turska (19.30 sati), SAD - Japan (23.45 sati), Francuska - Kanada (3.15 sati)


NOGOMET
žene, polufinale, Brazil - Švedska (18 sati) i Njemačka - Kanada (21 sat)


ODBOJKA
žene, četvrtfinale, Južna Koreja - Nizozemska (15 sati), Japan - SAD (19 sati), Rusija - Srbija (23 sata), Brazil - Kina (3.15 sati)


ODBOJKA NA PIJESKU
muški i žene, polufinala - od 21.00 23.00 i od 4.00 do 6.00 sati


PLIVANJE
muški, 10km - 14.00 sati


RUKOMET
žene, četvrtfinale, Brazil - Nizozemska (15 sati), Španjolska - Francuska (18.30 sati), Švedska - Norveška (22 sata), Rusija - Angola (1.30 sati)


SINKRONIZIRANO PLIVANJE
duet, finale - 19.00 sati


SKOKOVI U VODI
muški, daska 3m, polufinale u 15 sati, finale u 23 sata


STOLNI TENIS
žene, ekipno, susret za 3. mjesto u 16 sati, finale u 0.30 sati


VATERPOLO
muški, četvrtfinale, Mađarska - Crna Gora (16 sati), Grčka - Italija (17.20 sati), Hrvatska - Brazil (20.10 sati), Španjolska - Srbija (21.30 sati)


(Hina) xzm yzm