Ispis

Atletika
Mladen Katalinić – vođa ekipe
Edis Elkasević – trener
Edvard Josipović – trener
Bojan Marinović – trener
Joško Vlašić – trener
Igor Čordaš – trener ( „P“ akreditacija)
Hrvoje Livančić - trener („P“ akreditacija)


Biciklizam
Vladimir Miholjević – trener
Alan Dumić – trener


Boks
Leonard Pijetraj – trener
Dalibor Čibarić – trener

Gimnastika
Miroslav Končarević – trener
Igor Kriajimskii – trener

Hrvanje
Davor Lukić – trener

Jedrenje
Marko Mišura – vođa ekipe
Tonči Antunović – trener Finn
Edo Fantela – trener 470(m)
Jozo Jakelić , trener Laser
Dario Kliba – trener Laser Radial
Karlo Krpeljević – trener 49er
Andrea Mannini – trener Finn
Marin Siriščević – trener daska RS:X

Judo
Vladimir Preradović – trener


Košarka
Josip Jerko Vranković – vođa ekipe
Aleksandar Petrović – trener
Dražen Anzulović – trener
Ivica Skelin – trener
Dražen Orešković – trener
Jurica Šango – trener
Nikica Šižgorić- fizioterapeut
Stijepo Jarak – fizioterapeut

Plivanje
Mohamed Kamal Abdelaal , trener

Rukomet
Ivica Maraš – vođa ekipe
Željko Babić – trener
Valter Matošević – trener
Petar Metličić – trener
Mario Tomljanović – trener
Tomislav Kukin – liječnik
Goran Krušelj – fizioterapeut
Tomica Madjerčić – fizioterapeut
Zoran Čulk – snimatelj

Skokovi u vodu
Šime Perić – trener

Stolni tenis
Zvonimir Korenić – trener

Streljaštvo
Siniša Vitez – vođa ekipe
Seno Čusto – trener
Tomislav Lazić – trener
Josip Plečko – trener („P“ akreditacija)

Taekwondo
Toni Tomas – trener
Marko Novak – trener

Tenis
Željko Krajan – trener
Iva Majoli – trener
Miroslav Zečić – trener („P“ akreditacija)

Vaterpolo
Renato Živković – vođa ekipe
Ivica Tucak – trener
Ivan Asić – trener
Pero Kuterovac – trener
Damir Luketić – fizioterapeut
Igor Pezelj – tehničko osoblje

Veslanje
Nikola Bralić – trener
Srećko Šuk – trener

Članovi misije
Damir Šegota – šef misije
Petra Nosso – zamjenik šefa misije
Manuela Sentđerđi Čorković – press attache
Maja Gencel Falkoni – član misije
Zoran Štefec – član misije
Sandra Burić – član misije
Ivana Volarević – član misije

Medicinsko osoblje
Dinko Pivalica – liječnik
Miroslav Smerdelj – liječnik
Damir Jemendžić – liječnik
Marko Jakopović – liječnik
Miran Martinac – liječnik
Zdenka Andrun – fizioterapeut
Emir Mujagić – fizioterapeut
Ivan Golubiček – fizioterapeut
Dejan Spasić – fizioterapeut
Velibor Viboh – fizioterapeut
Stevo Kuric – fizioterapeut
Dean Mistura – fizioterapeut
Mario Novak-Stanko – fizioterapeut
Franjo Pavlović - fizioterapeut