Članovi Skupštine Hrvatskog olimpijskog odbora u mandatnom razdoblju 2020. - 2024.


* predstavnici koji nisu verificirani 
** nema predstavnika


I. PREDSTAVNICI SAVEZA OLIMPIJSKIH SPORTOVA

a) ljetni
Ivan Veštić - Hrvatski atletski savez
Ratko Galjer - Hrvatski badmintonski savez
Tomislav Zadro - Hrvatski biciklistički savez
Nenad Ivanković - Hrvatski boksački savez
Nikolay Pechalov - Hrvatski dizački savez 
Marijo Možnik - Hrvatski gimnastički savez
Nikola Smoljenović - Hrvatski golf savez
Damir Hrupec - Hrvatski hokejski savez
Alen Runac - Hrvatski hrvački savez 
Zlatko Taritaš - Hrvatski jedriličarski savez
Sanda Čorak - Hrvatski judo savez
Marko Čurković - Hrvatski kajakaški savez
Sonja Fable - Hrvatski konjički savez
Stojko Vranković - Hrvatski košarkaški savez
Igor Boraska - Koturaljkaški savez Hrvatske
Antonio Trcin  - Hrvatski mačevalački savez
Marijan Kustić - Hrvatski nogometni savez
Ante Baković - Hrvatski odbojkaški savez
Vladislav Veselica - Hrvatski plivački savez
Dragutin Kamenski *nije verificiran - Hrvatski ragbijaški savez
Boris Mesarić - Hrvatski rukometni savez
Milan Žužić - Hrvatski savez daljinskog plivanja 
Iva Gričar - Hrvatski savez sinkroniziranog plivanja
Arno Longin - Hrvatski savez za skokove u vodu
Enna Peroš - Hrvatski sportsko penjački savez

Tamara Despot *nije verificirana - Hrvatski sportski plesni savez
Ivo - Goran Munivrana - Hrvatski stolnoteniski savez
Drago Uidl - Hrvatski streličarski savez
Hubert Kišpal *nije verificiran - Hrvatski streljački savez
Dragan Primorac - Hrvatski taekwondo savez
Nikolina Babić - Hrvatski teniski savez
Mario Kasović - Hrvatski triatlon savez 
Željan Konsuo - Hrvatski vaterpolski savez
Branimir Bašić - Hrvatski veslački savez 
Ivan Ledić - Hrvatski savez za moderni pentlaton

b) zimski
Lucian Vukelić - Hrvatski biatlonski savez
Ivo Smrke - Hrvatski bob i skeleton savez
Neven Pufnik - Hrvatski curling savez 
Morana Paliković Gruden - Hrvatski klizački savez
Vjekoslav Jadrešić *nije verificiran - Hrvatski savez hokeja na ledu
Damir Novoselac - Hrvatski sanjkaški savez
Miho Glavić - Hrvatski skijaški savez


II) PREDSTAVNICI SAVEZA NEOLIMPIJSKIH SPORTOVA

Zrinko Gregurek - Hrvatski auto i karting savez
Jakša Alfirević - Hrvatski aikido savez

Osvaldo Vavra - Hrvatski baseball savez
Mario Baić - Hrvatski biljarski savez 
Tomislav Ćurko - Hrvatski boćarski savez
Goran Juratović - Hrvatski body building savez 
Zlatko Mateša - Hrvatski bridge savez

Slavica Donkov - Hrvatski cheerleading savez
Davor Hundić - Jet - ski savez Hrvatske 
Ilija Ćavarović - Hrvatski ju - jitsu savez

Nikola Škunca - Hrvatski karate savez
Marko Žaja - Hrvatski kickboxing savez
Tonči Mikac - Hrvatski kuglački savez
Stjepan Peršin - Hrvatski motociklistički savez
Aleksandar Jakovac - Hrvatski savez za obaranje ruke
Tomislav Kaniški - Hrvatski orijentacijski savez
Ratko Kovačić - Hrvatski paraolimpijski odbor
Tihomir Mamić - Hrvatski pikado savez 
Darko Berljak - Hrvatski planinarski savez

Danijel Škopec - Hrvatski powerlifting savez
Alan Miletić *nije verificiran - Hrvatski rock n roll savez
Kamilo Čuljak - Hrvatski ronilački savez
Željko Banić - Hrvatski sambo savez
Željko Jarec - Hrvatski savate savez 
Ivan Lovreković - Hrvatski savez športske rekreacije «Šport za sve»
Draško Durn - Hrvatski savez za skijanje na vodi i wakeboard
Đuro Marinović *nije verificiran - Hrvatski savez za športski ribolov na moru
Srećko Ferenčak - Hrvatski squash savez

Nikolina Bratošević Vučić - Hrvatski softball savez
Matej Bagarić - Hrvatski športski savez gluhih
Ivica Brkić - Hrvatski šahovski savez
Vladimir Sever - Hrvatski športsko ribolovni savez 
Mario Franić - Hrvatski savez tajlandskog boksa
Denis Sušac - Specijalna olimpijada Hrvatske
Robert Leško - Hrvatski zrakoplovni savez
Zoran Barac - Hrvatski wushu savez


Komisija sportaša
Blanka Vlašić, Tin Srbić, Vedrana Malec


Hrvatski klub olimpijaca
Zoran Primorac, Damir Škaro, Željko Jerkov

Članica MOO-a

Kolinda Grabar Kitarović


III. PREDSTAVNICI ZAJEDNICA ŠPORTSKIH SAVEZA I UDRUGA ŽUPANIJA I GRADA ZAGREBA


Fredi Pali - Športska zajednica Bjelovarsko-bilogorske županije
Ante Kardum - Zajednica sportskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije
Branko Bazdan - Zajednica športa Dubrovačko-neretvanske županije
Mladen Pavičević - Sportska zajednica Istarske županije 
Želimir Feitl - Savez športova Karlovačke županije
Branko Zorko - Zajednica sportova Koprivničko-križevačke županije
Stjepan Merkaš - Športska zajednica Krapinsko-zagorske županije
Milan Radošević - Zajednica sportova Ličko-senjske županije
Mario Vukoja - Zajednica sportskih udruga i saveza Međimurske županije
Zvjezdana Tuma-Pavlov - Športska zajednica Osječko-baranjske županije
Tomislav Čabraja - Sportska zajednica Požeško-slavonske županije 
Veljko Karabaić - Zajednica sportova Primorsko-goranske županije
Ivo Šimac - Zajednica sportskih udruga i saveza Sisačko-moslavačke županije 
Zdravko Omrčen *nije verificiran - Zajednica športskih saveza i udruga Splitsko-dalmatinske županije
Ante Tanfara - Zajednica sportova Šibensko-kninske županije
Krešimir Čop - Savez športova Varaždinske županije
Alen Bjelica - Sportska zajednica Virovitičko-podravske županije
Mario Meštrović - Županijski savez športova Vukovarsko-srijemske županije
Vladimir Bregović - Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije
Snježana Jurinić - Športska zajednica Zadarske županije
Damir Knjaz - Sportski savez Grada Zagreba


IV. PREDSTAVNICI DRUGIH UDRUGA I USTANOVA

Tomislav Krističević - Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu 
Hrvatski akademski sportski savez **
Ivana Lukačić - Hrvatski zbor sportskih novinara
Hrvatsko vijeće za međunarodni vojni šport**
Stjepan Zdenko Brezarić - Hrvatsko društvo olimpijske filatelije i memorabilije
Hrvatsko društvo za športsku medicinu **
Dario Škegro - Hrvatsko društvo za povijest športa 
Hrvatski kineziološki savez **
Nikola Perković - Hrvatski školski sportski savez
Damir Sekulić - Kineziološki fakultet u Splitu


V. PREDSTAVNICI PRIDRUŽENIH NACIONALNIH SPORTSKIH SAVEZA

Marina Mihelčić - Hrvatski twirling savez
Hrvatski galopski savez **
Nikola Gaće *nije verificiran - Hrvatski nanbudo savez
Tomislav Pandurić - Hrvatski kendo savez
Tomislav Gorički - Hrvatski flying disc savez



VI. PREDSTAVNICI NACIONALNIH SPORTSKIH SAVEZA PRIVREMENOG ČLANSTVA

Hrvatski korfball savez**
Hrvatski savez američkog nogometa **
Bartul Marunić - Hrvatski lacrosse savez
Tomislav Margeta - Hrvatski padel savez (primljen u privremeno članstvo na 54. sjednici Skupštine HOO-a 27. veljače 2020.)
Damir Medak - Hrvatski go savez (primljen u privremeno članstvo na 54. sjednici Skupštine HOO-a 27. veljače 2020.)